Онуки та їх виховання

Список необхідного для новонародженої дитини.

Наближається саме значуща подія-народження малюка. У нас не прийнято купувати дитині придане до народження. Але треба скласти список необхідного для новонародженого, щоб родичі або чоловік не витрачали зайвих грошей і купили тільки потрібні речі.

Купуємо текстиль. На що звертати увагу?Одяг для крихти повинна бути зручна, щоб шви не натирали ніжну шкіру. І тільки з натуральних матеріалів.

З додавання синтетичних матеріалів вона не така приємна до тіла, може викликати алергічні реакції.пелюшка. Незважаючи на наявність величезного числа підгузників, пелюшки необхідні.

М’які, виготовлені з фланелі-незамінний атрибут; шапочки. Не купуйте багато. Двох цілком достатньо.

Іноді найменші розміри для новонароджених не підходять. Голови у дітей різні. Купіть вже потім, коли будете точно знати розмір;повзунки.

Існує кілька моделей цих нехитрих перших штанів. Вони відрізняються місцем розташування застібок; сорочечки. Шви тільки з лицьового боку, щоб не натирали шкіру;шкарпетки.

Найменші, щоб не сповзали. Зазвичай одягаються на повзунки, щоб ті не сповзали. Та й в теплі утримувати маленькі ніжки необхідно; рукавиці на ручки.

Необхідний атрибут, щоб дитина не подряпав себе нігтиками; кофтинки. Вони необхідні, якщо малюк народився в зимовий час. Та й прохолодним літнім днем не завадить його одягнути тепліше.

Всі ці дитячі речі можна оптом придбати на нашому сайті”каченя” порада: діти народжуються маленькими. Через кілька тижнів ті речі, які купувалися на новонародженого малюка, будуть малі, тому не накупайте багато однакового одягу. Благо, дефіцит вже давно пройшов.

Крім одягу для крихти, необхідні і інші речі.1. Ліжечко.

Необхідно заздалегідь потурбуватися про спальне місце дитини. Вона повинна бути зручна і безпечна. Комплектуватися матрацом з натуральних наповнювачів і знімним чохлом;2.

Ванночка для купання. У перші тижні життя малюка необхідно щодня купати. Дуже важливо підтримувати постійну температуру під час купання і мати доступ до малюка з усіх боків.

У великій ванній це важко;3. Коляска.Річ незамінна для прогулянок на свіжому повітрі, а їх необхідно здійснювати щодня.

Існують коляски літні та зимові, а також трансформери.Якщо хочете знати про коляски, то прочитайте іншу нашу статтю: Як вибрати коляску для новонародженого (осінь/зима)?Будь-яких забарвлень і конструкцій. Яку коляску вибрати? Мама ще до народження дитини повинна визначитися з покупкою.

Саме їй багато часу доведеться гуляти з малюком. Коляску теж купують після народження дитини; 4. підгузки, вологі серветки, аптечка, присипка, дитячий крем, дитячий пральний порошок, термометр для вимірювання температури води – теж речі першої необхідності.
Все інше можна купувати в міру потреби.Підписуйтесь на наш канал тут, ставте лайки, пишіть коментарі.Заходьте до нас в інтернет-магазин дитячого одягу ” каченя”

Related posts

Leave a Comment