Догляд за волоссям

Що треба знати при сушінні волосся феном

Я думаю, що практично кожна дівчина сушить або коли-небудь сушила волосся феном. І як підсумок були сухі кінці, волосся став пористим. Є кілька порад, які продовжать життя Вашому волоссю.

Але спочатку я розповім кілька показників, на які варто звернути при виборі фена для домашнього використання. 1. Температурний режим.

Кращого за все якщо буде три режими: холодне повітря, середній, Гарячий.2. Потужність бажано, щоб можна було вибрати з якою швидкістю буде подаватися повітря.

Тому що для тонкого волосся краще буде невелика потужність, оскільки вони найбільш сприйнятливі до різних факторів і при великій потужності вони будуть сохнути швидше, ніж хотілося б при укладанні волосся. А велика потужність підійде більше власницям товстих і густого волосся.Ну а тепер перейдемо до порад.

1. Термозахисники нехтуйте термозахистом, думаючи, що вона не допомагає. Допомагати.

При впливі гарячого повітря насамперед буде випаровуватися термозахист і тільки потім волога, яка знаходиться в волоссі. Таким чином волосся будуть більш зволоженими і наситити.Якщо ви не знаєте яка Термозахист хороша, то на моєму каналі є стаття з рекомендаціями.

, можна перейти за наступним посиланням: Термозахист-порятунок для вашого волос2. Не сушіть відразу після душу. Зачекайте деякий час, поки вони стануть вологими, а не мокрими.

Походіть близько 5-10 хвилин з рушником на голові, зайва волога вбереться і вони швидше висохнуть. Але не треба ходити по півгодини так, інакше волосся будуть сухими.3.

ТемператураЖелательно використовувати холодне повітря. Тому при виборі фена звертайте на режими температури. Краще просушити трохи довше холодним повітрям, чим швидше, але гарячим.

1 of 34. Направленіене сушіть волосся з різних сторін: знизу, збоку, під 45 градусів. Краще буде, якщо фен направите практично паралельно вашому волоссю від росту волосся.

Якщо любите сушити волосся вниз головою, це теж можна, головне, щоб повітря було спрямоване від коренів до кінців, а не навпаки.А в якому випадку сушка волосся феном краще, ніж природна?Якщо ваше волосся сохнуть по кілька годин (2, а то і більше), то краще використовуйте фен. Тому що довге знаходження волосся вологому стані погано на них позначається.
Але не забувайте використовувати поради, які були описані раніше.Сушка феном-це не заборона, просто є свої нюанси.

Related posts

Leave a Comment