Догляд за волоссям

Яку фарбу для волосся купити, щоб отримати схожий світло-русявий холодний відтінок

Спробую знайти схожий тон, але точний результат гарантувати відмовляюся.Цей відтінок мені шалено подобається. Знайшла цю роботу в рекламі одного бренду по ходу за волоссям, не буду його називати – це американська фірма, яка по суті нічого з себе не представляє.

Крім хіба що ось такіех цікавих робіт.На мій погляд це повинен бути тон приблизно з номером 8,16 або 8,61. Простіше буде написати саму назву-світло русявий попелясто-фіолетовий.

Такий би тон я взяла, щоб отримати щось схоже. А ось і приклад від Естель. Це те, що легко знайти.

Але я б не радила цю фарбу тим, у кого сивина. Візьміть краще Лондаколор або Матрикс. Подорожче вийде-але з сивиною впорається краще.

До речі, у Естель є бальзам зі схожим номером! Він постійно продається на Беру і його дуже хвалять, рекомендую його для підтримки тону. Найпростіший варіант без метушні з фіолетовими шампунями і бальзамами.МоскваEstel Professional Haute Couture Newtone Маска для волосся відтінок 8/61 Світло-русявий фіолетово-пепельный5.

0По популярностиПо популярностиСначала дешевыеСначала дорогиеПо рейтингу і ценеПо розміром скидкиBeauty Bazar1785 отзывов110 ₽ПосмотретьНіНаіг442 отзыва151 ₽ПосмотретьEleplace87 отзывов150 ₽ПосмотретьMAKnails2564 отзыва150 ₽ПосмотретьНаігргоѕһор – професійна косметика для волос15 отзывов150 ₽ПосмотретьКОСМЕТИКС755 отзывов155 ₽ПосмотретьПоказать ещеВсе предложения28Магазины на картеОтзывы7О продавцахМаркет в ДзенеЦенник зовсім смішний, так що до якості особливо не придираємося Але я пробувала ці бальзамчіки, мені сподобалося саме ними підтримувати тон волосся. Хоча я трохи темніше, але в лінійці з номером 7 немає нічого схожого. Та ба.

Можна пофарбується і більш світлим тоном, якщо взяти відсоток окислювача не вище 3! Якщо фарба буде сильно пігментована, то результат повинен бути схожий. Наприклад, я фарбувалася італійської Elgon. Мій рівень 7 і коли я розвела його 3% окислювачем, то в підсумку отримала майже чорний колір волосся! Дуже добре пігментована, навіть скаржитися нема на що-сама винна.

І тільки так вона добре зафарбувала сивину.В цілому напрямок вказано. Для блиску в фарбу можна трохи додати жовтого подтона, але якщо свого достатньо, не знаєте як перебити, цього робити не слід.
Зовсім від жовтого позбавлятися не рекомендую, таке волосся не блищать так красиво як сьомі і восьмі номери блонда.Чекаю ваших коментарів і порад.

Related posts

Leave a Comment