Тренування та спорт

10 фішок при тренування біцепса

Добрий день дорогі друзі сьогодні розповім що я сам особисто знаю і пробував на собі ці 10 фішок про які я хочу розповісти. Настає такий період коли біцепс перестає рости, і навіть 6-8 разів харчуватися в день не допомагає і спортивні добавки. Нам треба шокувати наш біцепс що б він далі ріс.

тренування бицепса1. Біцепс можна тренувати разом зі спиною, перевага такого тренування в тому що після того як потренували спину, біцепс розігрітий і можна приступати до тренування біцепса. Можна біцепс поєднати з тренуванням грудей, тут плюс в тому що біцепс отримує цільове навантаження.

Третій варіант поєднати біцепс з трицепсом, перевага в тому що на тренування всі сили віддаєте на руки і можете потренувати як слід. Це м’язи антагоністи тому роблячи тренування Вправа на біцепс згинання то Ваш трицепс розтягується і навпаки від цього отримуєте плюси розтяжки. 2.

Якщо ваші біцепси здаються вузькими це не факт що генетика. При підйомі штанги на біцепс потрібно міняти ширину хвата, якщо звикли робити широким то робіть вузьким, і навпаки чергуйте. Широкий хват дає внутрішню головку, вузький хват дає зовнішню головку.

Така стратегія тренування дасть зростання біцепса. тренування бицепса3. Буває таке що один біцепс відстає від іншого і потрібно зробити максимальну кількість повторень на відстаючу головку біцепса а потім на іншу, біцепси будуть стає пропорційними.

4. Максимально розслабте передпліччя, намагайтеся не вчеплятися в гриф і максимально опрацювати біцепс, розтисніть кулаки. 5.

Якщо ви займаєтеся кожен день і можете окремо потренувати біцепс це тільки піде на користь біцепсу, сконцентрувати увагу тільки на біцепс. Приділіть увагу тренування на брахиалис. 6.

Зробити після тренування на біцепс дві вправи поспіль на максимум по одному підходу, можна один раз на місяць здивувати біцепс.7. Берете вагу з яким можете зробити максимум 21 повторення і ділите амплітуду подумки на два, і перші сім повторень зробити в нижній амплітуді , другі сім повторень у верхній амплітуді, і останні 7 повторень в повній амплітуді, Я вам обіцяю що Ваш біцепс вибухне від такого підходу.

8. Наприклад ви піднімаєте штангу на 15 повторень і на останньому повторенні утримати штангу у верхній точці 15 секунд. Це теж буде шоком для вас.

Телефон до вуха буде проблемно піднести після тренування. 9. Ще цікавий спосіб шокувати біцепс це виконувати підняття штанги на біцепс за рахунок упору до стіни, що б виключити будь-яку допомогу для біцепса.

10. Можна поміняти місцями якщо наприклад піднімали штангу то піднімайте гантелі і навпаки. Якщо робили молотки з гантелями то зробіть зі штангою зворотним хватом.
Діліться в коментах своїми фішками в прокачуванні біцепса, які використовуйте ви.Підписуйтесь на канал і ставте лайк

Related posts

Leave a Comment