Тренування та спорт

Вправи, які швидко приберуть жир і в’ялість на руках, плечах і пахвах

Продовжимо розбирати комплекс вправ, який швидко прибере жир і в’ялість на руках, плечах і пахвах. І що найголовніше ви зможете зробити це всього за 30 днів. Початок статті ТУТ.

Для початку, розділіть всі вправи на групи по 3 штуки і виконуйте по одному з кожної трійки (з смугою опору або гантелями) протягом 40 секунд, перш ніж відразу ж перейти до наступного. Виконавши всі три вправи, відпочиньте 30 секунд. Це одне коло.

Пройдіть три кола, перш ніж починати наступну частину вправ. Щоб підкачати висячі м’язи і зробити їх підтягнутими, не забувайте про регулярність тренувань.Таблиця з програмою тренировокТренировка рукКруг(повторити 3 рази)жим на плечі 40 секобратные віджимання 40 сексгибания на біцепс 40 секотдых 30 секОТДЫХ — 1 МИНУТАСуперсет(6 хвилин)підйоми вгору і в сторони 15 повторенийотведение на трицепс 20 повторенийотдых 30 секЖим на плечі стояДержите гантелі в кожній руці, поставте обидві ноги на підлогу на ширині стегон.

Обережно підніміть гантелі до рівня плечей, прямо перед грудьми. Витягніть лікті і притисніть гантелі над головою, переконавшись, що ваші руки знаходяться на рівні вух. Коли ваші руки повністю витягнуті, зігніть їх в ліктях, щоб опустити гантелі назад до грудей.

Це одне повторення.Жим на плечі з резінкойвстаньте в центрі стрічки, ноги розставте на ширині плечей, тримайте по одному кінця стрічки в кожній руці. Обережно підніміть кінці стрічки до рівня плечей.

Витягніть лікті і підтягніть кінці стрічки над головою, переконавшись, що руки знаходяться на рівні вух. Як тільки ваші руки повністю витягнуться, зігніть їх в ліктях, щоб повернутися в початкове положення.Відведення на трицепсдержіте гантелі в кожній руці, ноги розставте на ширині стегон і злегка зігніть коліна.

Нахиліться вперед так, щоб ваш торс був паралельний підлозі. Зігніть лікті, щоб підняти гантелі по обидві сторони від грудей. Витягніть лікті назад, стежачи за тим, щоб вони залишалися в тісному контакті з бічними частинами тіла.

Зігніть лікті, щоб повернутися в початкове положення.Відведення на трицепс з резінкойвстаньте в центрі стрічки, розставивши ноги на ширині стегон, і візьміть по одному кінця смуги в кожну руку. Злегка зігніть ноги в колінах і нахиліться вперед від стегон так, щоб ваш торс був паралельний підлозі.

Зігніть руки в ліктях, щоб кінці гумки були по обидві сторони від грудей. Тримаючи плечі якомога більш нерухомими, відведіть лікті назад, стежачи за тим, щоб руки залишалися в тісному контакті з бічними сторонами тіла. Зігніть лікті, щоб повернутися в початкове положення.

Згинання на біцепсдержіте гантелі в кожній руці, ноги розставте на ширині стегон і злегка зігніть коліна. Не рухаючи плечима, зігніть руки в ліктях і поступово повертайте зап’ястя, щоб підняти гантелі до плечей, долоні розгорніть до грудей.Згинання з резінкойвстаньте в центрі стрічки, ноги поставте на ширині стегон і візьміть по одному кінця стрічки в кожну руку.

Зігніть їх в ліктях, щоб підняти руки до грудей, стежачи за тим, щоб ваші лікті залишалися в тісному контакті з боками. Розсуньте лікті, щоб повернутися в початкове положення.Підйоми вгору і в сторонуприміте вихідне положення як у вправі вище.

Злегка зігніть в ліктях і підніміть гантелі назовні до рівня плечей. Коли вони досягнуть рівня плечей, перемістіть їх вперед, прямо перед грудьми. Не зволікаючи, змініть рух, відводячи гантелі назад, поки вони не будуть поєднані з вашими плечима.

Повільно опустіть гантелі вниз. Виконайте 15 повторень.Підйоми вгору і в сторону з резінкойвстаньте в центрі гумки, ноги розставте на ширині стегон, візьміть по одному кінця стрічки в кожну руку нейтральним захопленням.

Злегка зігніть лікті і підніміть кінці гумки назовні до рівня плечей. Коли вони досягнуть висоти плечей, перемістіть їх вперед, щоб привести прямо до грудей. Не зволікаючи, змініть рух, відводячи гантелі назад, поки вони не будуть поєднані з вашими плечима.

Повільно опустіть кінці стрічки.Французький жимдержіте гантелі в кожній руці і поставте обидві ноги на підлогу на ширині плечей. Витягніть руки над головою, тримаючи їх на рівні вух.

Тримаючи плечі нерухомими, зігніть лікті, щоб опустити гантелі за голову. Відразу ж розпряміть лікті, щоб повернутися у вихідне положення. Завжди тримайте плечі, лікті та зап’ястя на одній лінії.

Виконайте 20 повторень.Французький жим з резінкойвстаньте на середину гумки і виконайте все те ж, що зазначено у вправі вище.Поради як жінці максимально швидко позбутися від в’ялих руквиконувати більше кардиоДелайте кардіо вправи три-шість днів на тиждень.

Щоб скинути вагу в будь-якому місці, ви повинні робити вправи, які спалюють загальний жир. Якщо ви ведете сидячий спосіб життя, то починайте з 30-хвилинної ходьби в день.Якщо ви вже в хорошій формі, підніміться на сходинку вище, збільшивши інтенсивність тренувань.

Бігайте замість ходьби, наприклад. Робіть інтервальні тренування високої інтенсивності, чергуючи періоди підвищених і помірних зусиль. Будь – який тип кардіо краще, ніж нічого, але найефективніші-стрибки зі скакалкою, плавання, біг.

Це допоможе вам зробити так, щоб шкіра на руках не висіла.Сподіваюся стаття була вам корисна і цікава. Удачі в ваших тренуваннях.

Любіть себе і будьте красивими.Читайте також: вправи, які швидко приберуть жир і в’ялість на руках, плечах і пахвах. Результат за 30 днів.

Частина №1упражненія, які швидко приберуть жир і складки на спині, талії, боках і пахвах. Результат за 40 днів. Частина №1Як схуднути на 7 кг всього за 14 днів.

Проста дієта і корисні поради для жінок. Частина № 2Як швидко скинути 7 кг всього за 14 днів. Проста дієта і корисні поради для жінок.

Частина №1скакалка допомагає швидко худнути. Як схуднути за допомогою звичайних стрибків на скакалці.Вправи, які швидко приберуть жир з рук і плечей в домашніх умовах.

Швидкий результат за 30 днів.8 простих вправ, які швидко позбавлять від жиру і складок на животі, талії і боках. Результат через 21 день.

Related posts

Leave a Comment