Тренування та спорт

Топ 5 найкорисніших тренажерів.

Тренування за допомогою тренажерів роблять тренінг більш різноманітними і ефективним. Обладнання в залах рясніє своєю різноманітністю. Але серед усього величезного безлічі обладнання можна виділити ряд найбільш ефективних і корисних тренажерів здатних зробити тренування цікавіше.

Джерело: httpspixabay.сомТоп корисних тренажерів. Даний перелік обладнання підібраний виходячи їх різних переваг, це і багато функціональність, і зручність, і можливість впливати на працюючий м’яз.

При виборі тренажерного залу даний топ буде корисний і стане в нагоді. Жим ногами. Даний тренажер не тільки ефективний для росту м’язів ніг, але і для атлета в першу чергу своєю безпекою для спини і хребта зокрема.

Жим ногами. Є різні варіанти механічної конструкції цього тренажера. Даний найбільш ефективний, по ряду причин: Так як він створює потрібну навантаження на м’язи ніг.

Вектор напрямку тяжкості в ньому спрямований в найбільш правильному напрямку, На відміну від аналогів. Він також створює відмінну альтернативу класичним присідань, так як навантаження при такому жимі досить важка. Дає можливість працювати в тренажері виконуючи як основну-з робочою вагою, так само використовувати його в якості розминки і в якості “добивки” в день тренування ніг.

І надає безпеку для хребта, так як він не навантажений, як в присіданнях зі штангою, і поперек у вправі не бере.Блокова рама або”кросовер”. Цей тренажер потрапив в топ завдяки своїй багато функціональності.

Змінюючи висоту рівня рукояток можна пропрацювати практично всі м’язові групи. Блокова рама.Звичайно ж вправи в кросовері більше підходять для пампинга, але навантаження в ньому унікальна завдяки конструкції і механічної дії на м’язи.

Так в тренажері можна виконувати вправи на багато груп м’язів: відомості перед собою – для грудних. Розгинання на трицепс. Згинання на біцепс.

Відведення на середню дельту. Відведення в нахилі на задню дельту.Це далеко не повний перелік вправ – він набагато ширше.

А ще одним плюсом іменний даної моделі можна назвати наявність турніка. Тренажер т-гриф. Т-гриф.

Важко уявити якісну і ефективну тренування спини без цього снаряда. Раніше в підвальних гойдалках, щоб виконати тягу “Т-грифа” просто упирали гриф від штанги в стіну, на інший кінець вішали млинці, а в якості рукоятки використовували рукоятку від блоку для вузької тяги до поясу. Даний тренажер оснащений рукоятками різної ширини, а також не менш важливо кут його нахилу і розміщення ступень, що допомагає виконувати вправу зручніше і анатомічно правильним.

Жим для грудних м’язів- “хаммер”.Грудні м’язи, як і багато інших, вимагають ретельного опрацювання. При роботі з вільними вагами, часто крадуть навантаження інші м’язи-дельти і трицепси.

А якщо потрібно точково прожати на груди, то цей тренажер буде ДО РЕЧІ. Жим для грудних сидячи.Завдяки своїй конструкції навантаження при тренуванні потрапляє в грудні м’язи, також можна виконувати вправи в ньому по черзі кожною рукою.

Верхній блок. Це напевно один з старійшин в тренажерних залах. Тому як з’явився в підвальних гойдалках одним з перших, і був спочатку виготовлений кустарним способом.

Верхній блок.Дуже корисний цей тренажер і ось чому: тренування з ним можуть замінити таку вправу як підтягування. І можуть допомогти розвинути потрібні м’язи, щоб навчитися підтягуватися.

Змінюючи рукоятку і ширину хвата, можна впливати на різні ділянки найширших м’язів. Здорово допомагає досвідченим атлетам для хорошого пампинга в кінці тренуванні. Також даний тренажер може трансформуватися в тягу нижнього блоку-варто лише змінити розташування рукояті.

Даний перелік тренажерів, при наявності в тренажерному залі вільних ваг, дозволить не тільки урізноманітнити тренування, але і зробити їх більш продуктивними. Сподіваюся вам стане в нагоді дана інформація і буде корисною. Підписуйтесь на канал, щоб отримувати більше корисної інформації.

Я бажаю вам всього доброго, хороших, продуктивним тренувань і міцного здоров’я. Рекомендую вам також прочитати: верхній блок. Найефективніші і корисні поради.
Що ефективніше-штанги і гантелі або тренажери?Тренування біцепсів в тренажерах. Найкорисніші ізолюючі вправи.

Related posts

Leave a Comment