Тренування та спорт

Розповідаю про 3-х вправах, які я вирішив перестати робити після 55. У свої 68 відчуваю себе чудово

Привіт дорогі передплатники і гості мого блогу, мене звуть Артем Артемов.З твердою впевненістю можу заявити про те, що є чоловіком в самому розквіті сил, адже в мої 68 життя багато в чому тільки починається.Звичайно, все життя тренуватися на максимум не вийде, ресурси організму не безмежні.

Тому я, коли мені було вже трохи за 55 перестав робити ряд вправ.Тренування в цьому віці повинні бути спрямовані на зміцнення здоров’я і підтримки м’язів в тонусі, а не на досягнення якихось рекордів і особистих амбіцій.Спорт, повинен бути для здоров’я, а не на шкоду.

Особливо в літньому віці отже, перша вправа, а точніше всі вправи на надмірну розтяжку. Що я маю на увазі. З недавнього часу, дуже став популярний “стретчинг” і всі кому не лінь, на нього йдуть.

Але уявіть собі, людям яким за 50 і вище, і стать цього життя провели дуже багато часу в одному положенні, найчастіше це буває пов’язано з працюй або виконуючи одні і тежі дії. Потім возомнивший себе Ван Даммом з його знаменитим шпагатом рвуть суглоби, зв’язки і сухожилля.Вже в такому віці, м’язи і зв’язки не призначені для такої гнучкості.

Терапевти не дарма рекомендують особам, які досягли 50 років, відмовитися від надмірної розтяжки.Наступні дві вправи це-швидкий біг і присідання нижче 90 градусів.Протягом багатьох років я присідав, використовуючи і власну вагу, і різні обтяження.

Звичайно, я непогано зміцнив м’язи, за що організм віддячив мене неодноразово.Однак приходить час, коли необхідно піклуватися і без того тендітних колінних суглобів, а тому від присідання з обтяженнями довелося відмовитися і від глибоких присідань з власною вагою теж, замінивши його більш безпечними напівприсіданнями.Що стосується швидкого бігу, то це дає сильне навантаження, як на серце, так і знову ж на колінні суглоби.

Біг, не найкраща вправа після 55.Краще замінити його на велосипед, а якщо вже й бігати то на пульсі не вище 120-130 ударів в хвилину. Це зона аеробного навантаження в якій можна зміцнити серце і дихальну систему.

Біг при цьому може бути дуже низького темпу, з боку це може здаватися що ви топчіться на місці.Насправді будь-яку вправу можна замінити і знайти його більш легку версію. Трохи проявивши винахідливості і головне бажання.
Головне, що б весь спорт був для душі і здоров’я, а не для зношування організму!Якщо дана стаття була вам корисна, не пошкодуйте поставити палець вгору і підписатися на канал, я вам буду дуже вдячний! 👍

Related posts

Leave a Comment